+421 948 480 484

Profil

budova-webFirma C.CH. VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o.  pôsobí na slovenskom i českom trhu od deväťdesiatych rokov. Od svojho vzniku úspešne rozvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky – montáže, demontáže, dodávok moderných vzduchotechnických zariadení pre priemyselné a individuálne použitie a v oblasti záručného i pozáručného servisu, merania a regulácie.

Pri budovaní  sa postupne vytvoril realizačný tím, ktorý i formou outsourcingu poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby, ako sú projekcia, príprava a realizácia zákaziek a servis.

 

Projekcia, diagnostika, meranie vzduchotechnických parametrov

Zákazníkom sa ponúkajú komlexné projektové služby pre klimatizáciu, vzduchotechniku, meranie a reguláciu administratívnych budov, výrobných a technologických priestorov, autosalónov, čerpacích staníc, rodinných domov. Projektová dokumentácia je spracovávaná a tvorená CAD systémami. Súčasťou ponúkaných služieb je aj diagnostika parametrov vzduchotechnických zariadení a následne ich zaregulovanie.

 

Príprava a realizácia zákaziek

Tím kvalifikovaných technikov a pracovníkov (zvárači, klampiari, zámočníci, izolatéri) je pripravený splniť požiadavky zákazníka.

 

Záručný a pozáručný servis

Firma poskytuje záručný a pozáručný servis, ktorý vykonávajú odborne školení pracovníci, alebo zmluvní partneri na území celej SR. Záruka je poskytovaná na jednotlivé zariadenia podľa obchodného zákonníka.

Kontaktujte nás:
C.CH. Vzduchotechnika s.r.o. Vieska 80 908 63 Radošovce
Telefón: +421 34 66 93 391
Fax: +421 34 66 93 392